fbpx

Career

Napisz do nas rekrutacja@veinpost.com

VEIN to studio postprodukcyjne, w którym pasja spotyka się z doświadczeniem. Naszą misją jest dążenie do najwyższych standardów we wszystkich aspektach artystycznych i technicznych przy zachowaniu najbardziej wydajnego i aktualnego workflow dostępnego na rynku lub stworzonego przez nasz zespół.

VEIN to miejsce dla wszystkich, którzy kochają tworzyć. Nieważne, czy jesteś CGI artist, kolorystą, kreatywnym, księgowym czy po prostu pasjonuje Cię świat postprodukcji filmowej. U nas poczujesz się jak w domu. Nasze studio intensywnie się rozwija i w najbliższej perspektywie planujemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby gotowe do pracy przy projektach reklamowych oraz fabularnych nie tylko na polski rynek.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, nad jakimi projektami pracujemy, co chcemy w najbliższym czasie tworzyć, jak planujemy budować nasz zespół i jak wygląda współpraca z nami – koniecznie się odezwij! Chętnie Cię poznamy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Houdini Env TD

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie narzędzi pod animacje związanych z zagadnieniami envów i dokumentacji do tych narzędzi tak, aby artyści byli w stanie szybko zapoznać się z toolem i wdrożyć go w projekt. Przykładowe tematy:

 • Budowa zautomatyzowanych i customowych scatter systemów (np. Bazujących na typie terenu, elewacji, kierunku światła czy typie maski z generatora terenów) w tym automatyzacja optymalizacji np. w zależności od pozycji kamery.
 • Efekty pogodowe w tym interakcje z roślinnością i otoczeniem
 • Roślinność interakcja z obiektami
 • Woda small scale/large scale, w tym interakcje z obiektami
 • Tereny small scale/large scale, Proceduralne budynki/drogi/miasta.
 • Growth
 • Cloudscape Budujemy z zamysłem używania tego później w LOP’ieStawiamy na long term relationship 🙂 także nie musisz znać się od zaraz na każdym z przykładowych zagadnień.

Poznajmy się i porozmawiajmy

Zobacz więcej

Houdini FX TD

Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie setupów, narzędzi pod animacje wraz z  dokumentacją, aby artyści byli w stanie szybko zapoznać się z toolem i wdrożyć go w projekt. W pierwszej kolejności zależy nam na budowie setupów i tooli usprawniających proces small scale sim’ów.

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą chętnie głębiej ten temat przedyskutujemy. Celowo nie piszemy w tym ogłoszeniu o tym czego oczekujemy – jak np. Ilość lat doświadczenia czy „świetna znajomość pakietu Houdini”, gdyż jesteśmy otwarci na rozmowę z ludźmi na różnym poziomie zaawansowania.

Poszukujemy osoby chętnej do szukania kreatywnych rozwiązań i takiej, która lubi eksplorować nowe narzędzia i technologie.

Zobacz więcej

Nuke VFX /Compo Artist

Rekrutujemy na każdym poziomie. Lead-Senior/Mid

Do obowiązków Lead-Seniora należy perfekcyjna ocena zadania, dobór odpowiedniej techniki dla danego zagadnienia, opracowanie precyzyjnego setupu, pokierowanie reszty zespołu jak umiejętnie podejść do zagadnienia, umiejętność rozwiązywania kreatywnych zagadnień. Uczestniczenie w codziennych dailies oraz wewnętrznym procesie QC.

Wymagania:

 • Doświadczenie w NUKE’u w zaawansowanych projektach wymagających compositingu – 2D, 3D tracking, adv-keying, roto, NUKE 3D system – poziom zaawansowany
 • Znajomość środowiska Adobe w szczególności narzędzi potrzebnych w procesie compositingu (jak np. PS)
 • Umiejętność łączenia elementów 3D oraz 2D z obrazem filmowym
 • Precyzja i sokole oko do detalu
 • Otwartość na wiedzę i chęć do rozwijania swoich umiejętności
 • Zdolność pracy pod presja czasu
 • Doświadczenie w pracy w zespole.
 • Dobra znajomość języka angielski.

Do obowiązków na pozycji MID LVL NUKE ARTIST należy dobra znajomość NUKEa, uczestniczenie w codziennych dailies oraz wewnętrznym procesie QC- umiejętność budowania średnio zaawansowanych setupów z zakresu COMPO w NUKEu- samodzielne wykonywanie cleanupów, podmalówek oraz set extensions- umiejętność adaptowania się do setupów Seniorów- precyzja wykonywanych zadań- dobre oko do detalu- chęć rozwoju i pozyskiwania wiedzy- doświadczenie w pracy w zespole – cierpliwość.

Zobacz więcej

DMP (PS/NUKE/Any 3D DCC Basic Lvl)

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy przede wszystkim świetnej wyobraźni przestrzennej oraz doskonałego wyczucia perspektywy i skali. Twoim zadaniem będzie „montowanie” backgroundów przy użyciu technik 2D / 2,5D jak i podstawowego 3D.

Poszukujemy osoby, która poza samym konceptowaniem/malowaniem/„kolażowaniem” potrafi wspomóc się 3D chociażby w celu badania kierunku światła , a w następnej kolejności sama zasetupuje taki matte paint w nukeu z rozbiciem na warstwy i głębie. Jeżeli czujesz, że to jest Twój temat, ale np. nie czujesz się mocna/mocny w zagadnieniach związanych z nuke’iem odezwij się do nas, porozmawiajmy. Chętnie wspomożemy naszą wiedzą.

Zobacz więcej

Houdini 3D Generalist

Szukamy osoby multidyscyplinarnej w zakresie prac 3D. Osoby, która rozumie i zna proces prac nad ujęciem bądź sekwencją. Nie musisz potrafić wszystkiego, dobrze jeżeli znasz swoje mocne i słabe strony oraz potrafisz ocenić w kontekście zadania co i w jakim czasie jesteś w stronie wykonać sam.

Celowo nie piszemy w tym ogłoszeniu o tym czego oczekujemy – jak np. Ilość lat doświadczenia czy „świetna znajomość pakietu Houdini”, gdyż jesteśmy otwarci na rozmowę z ludźmi na różnym poziomie zaawansowania. Poszukujemy osoby chętnej do szukania kreatywnych rozwiązań i takiej, która lubi uczyć się i eksplorować nowe narzędzia oraz technologie.

Zobacz więcej

Art Director / Motion Designer 3D (Houdini / C4D)

Szukamy osoby, przede wszystkim, ze świetnym wyczuciem estetyki. Osoby, która ma wyobraźnie i jednocześnie zna proces i wie jak przełożyć wizję na gotowy obrazek.
Chcielibyśmy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która cechuje się swoim oryginalnym stylem, dzięki, któremu moglibyśmy dopełnić nasze portfolio i wzbogacić nasz zespół.

Celowo nie piszemy w tym ogłoszeniu o tym czego oczekujemy – jak np. Ilość lat doświadczenia czy „świetna znajomość pakietu Houdin czy C4Di”, gdyż jesteśmy otwarci na rozmowę z ludźmi na różnym poziomie zaawansowania.

Poznajmy się!

Zobacz więcej

After Effects Online Artist Mid/Senior/Junior

Do obowiązków Seniora należy perfekcyjna ocena zadania, dobór odpowiedniej techniki dla danego zagadnienia, współpraca z zespołem, umiejętność rozwiązywania kreatywnych zadań. Wymagamy minimum 3 letniego doświadczenia w pracy z klientem. Uczestniczenie w codziennych dailies oraz wewnętrznym procesie QC.

Wymagania:

 • Minimum 2/3 letnie doświadczenie w pracy z klientem.
 • Doświadczenie w AE na poziomie zaawansowanym
 • umiejętność rozwiązywania kreatywnych zadań
 • Znajomość środowiska Adobe w szczególności narzędzi potrzebnych w procesie compositingu (jak np. PS)
 • Precyzyjne kluczowanie blue/green screenów
 • Umiejętność łączenia elementów 3D oraz 2D z obrazem filmowym
 • Precyzja i sokole oko do detalu
 • Otwartość na wiedzę i chęć do rozwijania swoich umiejętności
 • Znajomość pracy w ACES bądź chęć przystosowania się do tego i innych Color Managed Workflow.
 • Zdolność pracy pod presja czasu
 • Doświadczenie w pracy w zespole.
 • Dobra znajomość języka angielski.

Do obowiązków na pozycji MID LVL AE ARTIST należy dobra znajomość AE, uczestniczenie w codziennych dailies oraz wewnętrznym procesie QC- umiejętność budowania średnio zaawansowanych setupów z zakresu COMPO- samodzielne wykonywanie cleanupów, podmalówek oraz set extensions – umiejętność adaptowania się do wyznaczonego w danym projekcie workflow – precyzja wykonywanych zadań- dobre oko do detalu- chęć rozwoju i pozyskiwania wiedzy- doświadczenie w pracy w zespole- cierpliwość.

Do obowiązków na pozycji Junior LVL AE ARTIST należy podstawowa znajomość programu AE,
Uczestniczenie w codziennych dailies oraz wewnętrznym procesie QC- znajomość narzędzi programu AE- powielanie zadań powierzonych przez Senior i MID level artystów- chęć rozwoju i pozyskiwania wiedzy- oko do detalu- adaptacja do pracy w zespole- precyzja wykonywanych zadań- cierpliwość

Zobacz więcej

Postprodukcyjny zajawkowicz/wariat!

Łączysz różne techniki i technologie, bawisz się efektami, masz oryginalne pomysły i ciekawe patenty.

Nie możesz znaleźć w innych rekrutacjach żadnej pozycji, która odpowiada temu co robisz.

Odezwij się do nas. Zawsze szukamy otwartych głów i chętnie Cię poznamy!

Koniecznie w mailu dołącz przykłady swoich prac.

Zobacz więcej

Bookings

We provide services 24/7/365 at all time zones around the world.